Yorumlar | Antalya Günlük Kiralık Daireler | Günlük Ev | Hurma Günlük Daire

YORUMLAR

YORUMLAR

Otelimizde konaklamış misafirlerimizin yorumlarını okuyabilir, siz de otelimiz hakkında fikir,görüş ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

YORUM BIRAKMAK İSTERMİSİNİZ?

Bu evi çok sevdim•

Didem ünal - 19-03-2021

Pandemi döneminde gönül rahatlığıyla ailecek kalabildigimiz gayet temiz ve kaliteli bi yerdi... Tereddüt te kalmadan tercih edebilirsiniz ...

Elfide Işık - 19-08-2020

Corona sonrası açıkcası tereddüt ederek çıktığımız Antalya tatilimizde, hijyen kurallarının son hız devam ettiği ve ilginin hiç eksilmediği tatil için teşekkür ederiz.Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Şenay Koyuncu - 16-06-2020

Çok sıcak ve çok samimî bir ortam evinizdeki rahatlığı sağlayan muhteşem bir mekan.Herkese tavsiye ederim.

Recep can şahin - 30-12-2018

3 gün konaklamış olduğum tesiste temizlik ve konfor cok guzeldi. tesekkurler evimiz evimiz

Filiz Sahin - 27-12-2018

İlk defa kaldım, sanki evimde kaldım. son derece konforlu ve gıcır gıcırdı. Çok merkezi ancak gürültü sorunu yaşamayacağınız bir yerde. Apart konseptini sevenlere öneririm. Yeni ve bakımlı olması itibarıyla memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Derya Koç - 25-12-2018

Bu yıl da tercihimiz Evimiz Eviniz Apart oldu. Aynı konforu yaşamak bizi tekrar evimizde hisettirdi. Merkezi konumuyla, her detayın düşünüldüğü konforu, ilgi ve güleryüzü tercih edenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kemal Özer - 20-12-2018

Odalar geniş ve temiz. Bir evde olması gereken her şey var. Konumu itibariyle de çok merkezi bir yerde. Serdar bey ve diğer çalışanlar bizimle sürekli ilgilendi. Antalyada huzurlu bi ev ortamında tatil yapmak istiyosanız mutlaka burda kalın.

Öykü Özcan - 11-11-2018