Günlük Kiralık Daire Fiyatları | Antalya Günlük Kiralık Daireler | Günlük Ev | Hurma Günlük Daire

Günlük ...

Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Merhaba. Bugün Türkiye genelinde neden günlük kiralık evlerin fiyat bakımından birbirinden farklı olduğunu ele alacağız ki Türkiye’nin iki ucu arasında değil bazen aynı şehirde, birbirine çok yakın iki noktada da bariz fiyat farklılıkları oluyor.

İşte bunların nedenleri;


Günlük kiralanan evlerde her zaman lüks olma durumu, temizlik gibi detaylar fiyatı belirler.
Günlük kiralanan evlerin bazı belli başlı özellikleri bünyesinde bulundurması dairenin rezidans statüsünde olmasına ve +fiyat ile sunulmasına neden olur. Lüks bir ayrıcalıktır ve bu nedenle fazla ödeme ile elde edilebilir.

Konum / Bölge & Sezon…


Günlük kiralanan evler büyük şehirlerde ya da tatil bölgelerinde genelde hizmet vermektedir. Özellikle tatil bölgelerinde sezon içinde günlük kiralanan ev fiyatları bir hayli fazla olabilir ama aynı ev tatil sezonu dışında çok daha uygun fiyattan kiralanır bir de tabii ki evin merkezi olup & olmama durumu bedelde etkendir.


Diğer nedenler de genelde doğru araştırma yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Evet maalesef çoğu zaman kişiler günlük kiralık ev tutacakları zaman o an girdikleri ilk emlak ofisi ile anlaşırlar ama bu durum piyasa analizi yapmadan özellikle de internette o bölgedeki kiralık evlerin fiyatlarını bilmeden yaptığınız alışveriş fazla ödemenize de neden olabilir.


Bilhassa Antalya gibi hem büyük şehir kategorisinde hem de tatil bölgesinde yer alan bir ilde günlük kiralık evlerdeki fiyat farklılıkları inanılmaz olabilmektedir. Bu nedenle bu bölgelerde daire ararken fiyat araştırması yapmak, kıyaslamak çok önemlidir.

Lüks nedir?


Lüks temel ihtiyacın ötesindeki durum demektir ve günlük kiralık evlerde olması gereken temizlik lüks değildir. Bu evlerde belirli bir fiyatlandırma olmaması; pahalının kaliteli, ucuzun ise kötü olduğu anlamına gelmez, demektir.

Muhakkak günlük kiralık ev ile alakalı tercih yaparken sözleşme imzalanmadan önce görülmelidir aksi durumda sorunlar meydana gelebilir ve sözleşme üzerinde ücreti ödeme şekliniz ve miktarınız olmalıdır.

Bu durum doğabilecek istenmeyen olumsuzluklar karşısında haklarınızı yasak olarak aramanıza neden olur ki nasıl bir firma ile çalıştığınız çok önemlidir. Bu nedenle isim yapmış, tanınmış kiralama ofislerini tercih etmelisiniz.