En Uygun Antalya Günlük Kiralık Rezidanslar | Antalya Günlük Kiralık Daireler | Günlük Ev | Hurma Günlük Daire

En Uygun ...

En Uygun Antalya Günlük Kiralık Rezidanslar

En Uygun Antalya Günlük Kiralık Rezidanslar

Rezidans daireler ile normal daireler arasındaki farklar nelerdir? Aslında lüks durumu bu ikileme neden olur.

Örneğin bir duşu ele alırsak küvet olan bir duş ile jakuzi olan bir duşun genel ayırımıdır bu durum.

Bu nedenle rezidans dairelerin aslında ortalama üzerinde kiralık bedelleri olduğunu söylememiz normal.
Tabii ki rezidansların fiyatlarının belirlenmesi aşamasında lüks bir etkendir ama özellikle de tatil bölgesinde bir rezidans kiralıyorsanız o zaman tatil sezonunda çok daha fazla ödemenize neden olabilir.

Bu nedenle de en uygun rezidans daireler tatil bölgelerinde genelde tatil sezonunun başında ya da sonunda elde edilebilir.

Bir de otellerde de olduğu gibi kiralık rezidanslarda erken rezervasyon çok önemlidir.
İyi bir fiyat değerlendirmesi yapabileceğiniz internet sitesi üzerinden en uygun ve en kaliteli hizmeti birkaç ay öncesinden erken rezervasyon ile ayırtmanız sezon ortasında değerinin çok daha altında o hizmeti almanıza neden olabilir.
Türkiye’de rezidans daireler sadece tatil bölgelerinde yok. Artık neredeyse büyük şehir statüsündeki her ilde günlük kiralık evler ve rezidanslar bulunmakta.

Bu bölgelerde fiyatlandırma herhangi bir sezon üzerinden yapılmaz ama ödenecek tutar yine internet araştırması ile en uygun hale getirilebilir.
Yapmamanız gereken durum emlakçıdan diğer emlakçıda fiyatlar nedir araştırması yapmadan direkt olarak kiralama yapmaktır ama tabii ki kalacağınız yeri görmeniz de önemlidir.

Her günlük kiralıkta ister normal ister rezidans statüsünde olsun kiralama aşamasında bir sözleşme muhakkak yapılmalıdır ve sözleşme içerisinde kiralanan yere ve ek özelliklere dair detaylar da belirtilmelidir ayrıca ödenen tutar ve kaç gün kalınacağı da muhakkak belirtilmelidir.
Sözleşme olmadan günlük kiralık hizmet veren yerlerde bulunmamanız lazım… özellikle de sağlık sorunları için ki günlük kiralık sektöründe son zamanlarda karşılaşılan en büyük sorun temizliktir.

Bu nedenle rezidans kiralama aşamasında yapmanız gereken sözleşme maddelerinden birisine varsa rutin temizlik günlerini not etmenizdir. 
Günlük kiralık evler tek kişi düşünüldüğü zaman otellerle neredeyse aynı fiyattadır ama daha özgür olmanıza ve rahat etmenize neden olur. Bu da önemli bir durumdur.