Antalya En Uygun Günlük Kiralık Evler | Antalya Günlük Kiralık Daireler | Günlük Ev | Hurma Günlük Daire

Antalya En ...

Antalya En Uygun Günlük Kiralık Evler

Antalya En Uygun Günlük Kiralık Evler

Her sektörde ücretlendirme bir ortalama üzerinden işler. Emlak işinde de bu durum geçerlidir.

Emlakçılık sektöründe bilhassa vergilerin yüksek olması. Özellikle de günlük kiralık dairelerde alınan vergilerin yüksek olması fiyatların belirli bir seviye altında olmamasına işaret eder.

Yine de internet araştırması yaptığınız zaman ortalamanın çok altında fiyatlar üzerinden ilan verenlerle karşılaşırsınız… bu durumda düşünmeniz gereken ilk düşünce vergisiz kazanç olmalıdır ki bu ortamlarda temizlik, güvenlik ve kalite yoktur.
İnsan kaliteyi istiyorsa eğer buna uygun ödeme yapması gerektiğini de bilir.

Bu nedenle özellikle de Antalya gibi bir tatil beldesinde tatil sezonu içinde belirli bir ödeme altında otel ya da günlük kiralık ev bulmak imkansızdır.

Bir de sezon dışı rakamları değerlendirmek lazım. Tabii ki sezonun çok altındadır ama… Antalya adına konuşurken hem tatil bölgesidir hem de aynı zamanda büyük şehir statüsündedir bu nedenle bu bölgede sezon dışında da diğer illere kıyasla çok ucuz kiralık evler bulmanız, kullanmanız zordur.
Yine de günlük kiralıklar özellikle de toplu seyahatlerde çok daha uygun ödeme yapmanıza neden olur… Çünkü oteller fiyat değerlendirmesi yaparken kişi başı hesaplama yapar.

Bir oda içinde bir kişinin kalması ya da iki kişinin kalması otel için fiyat belirleme sırasında değerlendirilir ama günlük kiralık statüsündeki bir evde bu durum önemsizdir. 
Bu durumda günlük kiralık daireler grup seyahatleri için çok daha az ödemenize neden olabilir diyebiliriz.

Tatil mevsiminde %50 daha az ödeme yaparak aynı kalitede bir otel konforunu elde edebilirsiniz ki bir de daha merkezi bir yerde kalma şansınız da artar.
Günlük kiralanan evlerde bir gün kalmak zorunda da değilsiniz. Her kiralama işleminde sizlere bir sözleşme yapılır ve ücret, kalacağınız gün sayısı gibi detaylar bu sözleşmede belirtilmelidir.

Eğer güvendiğiniz bir firma ile çalışıyorsanız sorun yok ama yabancı bir şehirde ve hiç bilmediğiniz bir firma ile çalışıyorsanız bu durumda yapmanız gereken sözleşme detaylarına dikkat etmektir.

Eğer rutin temizlik periyotları için anlaşmışsanız bu durumun da sözleşmede yer almasına özen gösteriniz.